TESLİMAT 

Dogaldogadan.com’a vereceğiniz siparişleriniz, 1-3 iş günü sonra anlaşmalı kargo şirketlerimiz ARAS KARGO veya YURTİÇİ KARGO’ya teslim edilir. Siparişinizin kargo tutarı verdiğiniz siparişin ağırlığı ve hacmine göre otomatik olarak hesaplanır ve ödeme yaptığınızda sizden tahsil edilir. Bu sebeple gelen kargonuza mükerrer ödeme yapmayınız. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanır, sizden talep edilmez.
Soğuk zincir ile teslimatı yapılacak ürünler, buz aküsü ile birlikte, termal poşet içerisine konur 36- 48 saat arası teslim süresinde müşterilerimize sağlıklı şekilde ulaştırılır. Soğuk zincir gerektiren ürünler saat 17:00’ye kadar soğuk depomuzda tutulup daha sonra paketleme işlemine alınır. Böylece kargoda bekleme süresi azaltılmış olur. Müşteri talepleri dışında cuma, cumartesi günleri kargoda bekletilmemesi adına  soğuk ürün gönderimi yapmıyoruz. Kolilerimize soğuk ürün etiketleri yapıştırarak öncelikli dağıtım yapılmasına dikkat çekiyoruz.
Stoklar günlük bazlı takip edilmektedir, ancak siparişini verdiğiniz ürünlerin stoklarda olmaması veya sevk edilemiyecek durumda olması durumunda sizlere telefonla bilgi verilecek ve ödediğiniz tutarın hemen iadesi yapılacaktır.
ÖDEME
Dogaldogadan.com yapacağız alışverişlerinizi kapıda ödeme, kartı, banka havalesi, mail order yollarından birini seçerek yapabilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlanmamış siparişleriniz gönderilmeyecektir. Kredikartlı ödemelerde 3D secure, SSL şifrelemesi kullanılmakta ve firmamız kredi kartı bilgilerinizi görmemektedir. Mail Order yoluyla yapacağınız siparişlerde ise verdiğiniz bilgiler, oluşabilecek problemler için kanunun gerektirdiği süre zarfında saklanacak ve sonrasında imha edilecektir.